PAXARO

ŽIEMINĖS PADANGOS PAXARO

PAXARO wall

Daugelis iš mūsų, ieškodami padangų ir pamatę tokią didžiulę pasirinkimo galimybę gali iš tiesų pasimesti. Be abejo daugeliui servisų ir  parduotuvių klientų svarbiausias yra kokybės ir kainos santykis, tai reiškia, kad padanga būtų nebrangi ir gera. Praktikoje tokį gaminį rasti nėra lengva.

Dabartiniu metu į rinką patenka daug padangų iš Kinijos. Nors jos yra pigios ir neretai turi Europos techninės atitikties liudijimus, jų važiavimo savybės ne visada būna ypatingai patrauklios. Žiemos sezono atveju, netikslus, pasitikėjimą nesukeliančių padangų pasirinkimas gali sukelti su kelių eismu susijusį pavojų. Todėl yra labai svarbu, kad žiemos sezonui skirtos padangos užtikrintų pirmoje eilėje saugumą. Šių metų rudens sezone, rinkoje pasirodė nauja žieminė padanga, kuri tenkina aukščiau aprašytus reikalavimus.

Paxaro Winter padangos yra gaminamos trimis tipais. Lengviesiems, 4×4 bei komerciniam transportui skirtiems automobiliams. Visi ženklinimai turi šone raides M+S, kas reiškia purvui ir sniegui skirta padanga, bei trijų kalno viršūnių piešinys su įrašytu snaigės simboliu.

PAXARO MS

Paxaro Winter ir 4×4, tai kryptinė padanga, suprojektuota lengviesiems ir džipų tipo automobiliams.  Ši padanga yra pateikiama daugelio matmenų diapazone – nuo 13 colių iki 18 colių. Apžiūrint padangą, matome tris įvairius lamelių tipus: combi, linijines bei sinusoidines. Pirmosios iš išvardintų, yra dvigubuose protektoriaus blokuose, kas užtikrina efektyvų sukibimą ir sėkmingą šoninį stabilumą sniege.

PAXARO1

PAXARO WINTER bei 4×4 linijinės lamelės bei jų efektyvumas

Eilinė linijinio tipo lamelė yra centrinėje padangos dalyje. Jos dėka Paxaro Winter turi puikų sukibimą su sniegu ir užtikrina trumpesnį stabdymo kelią ant apledėjusių kelio paviršių. Savo ruožtu sinusoidinės lamelės užtikrina efektyvesnį šoninio slydimo suvaldymą sniege.

paxaro2

PAXARO WINTER combi lamelės bei jų efektyvumas

paxaro3

PAXARO WINTER sinusoidinės lamelės bei jų efektyvumas

PAXARO VAN WINTER

Dideli protektoriaus blokai yra idealūs komerciniam transportui. Padanga šoninėje sienoje turi nusitrinantį armavimą su papildomu gumos sluoksniu, kuris apsaugo padangą nuo pažeidimų. Ši konstrukcija be abejonės turi įtakos padangos gyvybingumui prailginti. Verta taip pat atkreipti dėmesį į tvirtinimo virbą padangos krašte bei į plačius išilginius vandens nuvedimo griovelius. Jų dėka protektorius išsaugo optimalų standumą, o grioveliai padeda išsklaidyti sniegą bei tirpstančio sniego purvą.

paxaro van winter1

Centrinėje protektoriaus dalyje yra sinusoidinės bei pleištų formos išdrožos. Jos yra atsakingos už padidintą sukibimą su sniegu, garantuoja trumpesnį stabdymo kelią ant sušalusio  paviršiaus.

paxaro van winter2

Paxaro van winter3

 

PAXARO WINTER matmenų lentelė

PAXARO WINTER matmenu lentel

 

PAXARO VAN WINTER matmenų lentelė

PAXARO VAN WINTER MATMENU LENTELE

Prekinis ženklas PAXARO priklauso Handlopex įmonei, padangos gaminamos Continental gamyklose Europoje.